Welcome, visitor! [Register | Login

 

Size katılmak isteyen 3. kişi arıyorsanız ben burdayım

  • Listed: 16 Nisan 2021 07:15
  • Expires: 99888 days, 12 hours

Description

Eğer bugüne kadar üçlü grup seks yapmak istedin ama bunu hala gerçekleştiremediği sen artık üzülmene gerek yok. Ben sizlere üçüncü olarak hizmet veren Denizli escort kızım. Ben tek başıma yaşayan biri olarak eğer işinizi ikna ederseniz ben sizin aranıza 3. Olarak gelmeye hazırım.

Bu konu hakkında daha önce herhangi bir tecrübeniz yoksa hangi pozisyonları deneyeceksiniz hakkında size oldukça yardım ederim. Neye benzeyeceği neden emin değilsiniz ben bu konuda oldukça tecrübeliyim.

Yani yaşayacağınız anlar emin olun ki aklınızın bir köşesine kazanacak. Bu yaşayacağımız anlar gerçekten çok zevkli geçecek. Belki bir yatakta veya kanepede ya da yerde 3 bedeni birbirimize denk geliyor ve dolaştırıyor olmak heyecan verici bir eylem. Bunun sizin için ekstradan güzel bir özelliği olduğunu söylemek istiyorum.

Çünkü uzun beraberlikler yaşayan çiftler gerçekten bu konuda daha duygusal ve bileşen tavırlar sergiliyorlar. Bu da onların yaptıkları bu eylemi daha özel kılıyor.

 

Ben size burada yapacaklarım hakkında birkaç tane yazayım

1. Çifte oral

Erkek olan kişiyi sırt üstü yatağa yatırın. İkinci bir kişi daha sonra belini sarar ve penise veya kayışa indirirken üçüncü kişi oral seks için yüzünü aşağı indirir.

 

Bu pozisyonda birbirinize oldukça yakın olacaksınız, bu da herkesin iyi bir görüşe sahip olacağı ve iyi vakit geçireceği anlamına geliyor. Zirvede iseniz, üçüncü kişiyle yüzleşebilir ve öpebilirsiniz.

 

 

  1. İzlemek

Üçüncü kişi izlerken ve mastürbasyon yaparken iki kişi istediği pozisyonda seks yapacaktır.

 

Üçlü yaşta yeniyseniz veya atlamak konusunda biraz gerginseniz, bu pozisyonu ısınma olarak kullanın. Daha fazla heyecanlanmaya başladığınızda, daha fazla dokunma ekleyebilirsiniz. Ya da, birinin sizi ve bir partneri izlemesi fikrine kapılırsanız, tüm zamanı izlemek için aşağı kalıp kalmayacaklarını sorabilirsiniz.

 

  1. Çifte sikiş

Nasıl Yapılır: İki kişi misyoner pozisyonunda üst üste yatarken, penisi veya askılı kişi bacaklarının arasında çömelir. Daha sonra diğer iki partner arasında geçiş yapabilirler.

 

Bu, iki kişi birbirine odaklanmak isterken, üçüncüsü geri çekilip atlamadan önce izlediğinde başka bir harika pozisyondur.

 

  1. Köpek sitili

Biri diğerinin önünde olmak üzere iki kişinin ellerinin ve dizlerinin üzerine oturmasını sağlayın. Arkadaki kişi, öndeki kişiye parmak ya da sözlü davranırken, erkek olan kişi geride durur ve arkadaki kişiyle köpek tarzı seks yapar.

 

 

Neden Sıcak: Köpek stili en yoğun olanlardan biridir. Ve üçlü faktörün eklenmesi, daha da yaramaz hissettiriyor.

 

  1. Yüze oturma

Bir kişi yatağın sonunda sırtüstü yatar, bacakları kenardan sarkar. Erkek olan kişi seks yapmak için bacaklarının arasında diz çökerken, üçüncü kişi yaslanmış kişinin yüzüne oturur.

 

Eğer sözlü performans sergiliyorsan , bu pozisyonu seveceksin. Yatan kişi sizseniz bahsetmiyorum bile, ilgi odağı olursunuz.

 

  1. Doggy ve oral

İki kişi köpek tarzı seks yaparken, ellerinde ve dizlerinde olan kişi sırtüstü yatacak olan üçüncü kişiye oral seks yapar.

 

Bu, sözlü hayranları için bir başka. Yüzün zaten yatağa yakın olduğu için bu kolay bir pozisyon. Ve siz ve misafiriniz sırayla ortadaki kişi olabilirsiniz.

 

  1. 69 + 1

Nasıl Yapılır: Bir kişi sırtüstü yatarken, ikincisi standart 69 konumunda zirveye çıkar . Daha sonra erkek olan kişi arkadan bir tanesine temas eder.

 

Neden Sıcak: Bu pozisyon biraz hokkabazlık ve denge gerektirebilir, ancak bu kadar çok vücut parçasının tek bir yere sıkıştırılması gerçekten çok sıcak. (Dengelemekte zorlanıyorsanız, yanlarınız yatakta dinlenecek şekilde hepiniz dönebilirsiniz.)

 

İşler ters giderse, ruh halinizi hafif tutmaya çalışın.

Her şey yolunda merak etme eşin ve sen hala birbirinize aitsiniz

No Tags

61 total views, 1 today

  

Listing ID: 639607938bb9ba5a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.